12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, grote keramische wierookbrander, gesigneerd Kazuhiro Toyozumi, 20e eeuw,
ovaal op drie voetjes, de dekselknop in de vorm van een pagode, met orginele houten bewaardoos
Japan, large ceramic censer, signed Kazuhiro Toyozumi, 20th century, oval on three feet, the finial shaped as a pagoda, with original wood box
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180