12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Catalogusnummer: 3137
Japan, negenpersoons 'sawasa' viscouvert, 19e eeuw en later,

de 'sawasa' grepen gedeeltelijk verguld en met reliëfdecoratie van figuren in een vissersboot, de vorken en messen gemaakt door Mappin & Webb, Londen

l. 21,5 cm

[18]

Japan, set of 'sawasa' fish forks and knives, 19th century and later, for nine persons, the 'sawasa' handles parcel gilt and with relief decoration of fishermen in a boat, the forks and knives by Mappin & Webb, London. Condition: forks and knives and handles later assembled. Some scratches, minor wear but in good overall condition.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220