12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, negenpersoons 'sawasa' viscouvert, 19e eeuw en later,
de 'sawasa' grepen gedeeltelijk verguld en met reliëfdecoratie van figuren in een vissersboot, de vorken en messen gemaakt door Mappin & Webb, Londen
Japan, set of 'sawasa' fish forks and knives, 19th century and later, for nine persons, the 'sawasa' handles parcel gilt and with relief decoration of fishermen in a boat, the forks and knives by Mappin & Webb, London. Condition: forks and knives and handles later assembled. Some scratches, minor wear but in good overall condition.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220