6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4032
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw.

De kuif met strikwerk, blad- en bloemranken en ovaal waarin gravure met afbeelding van stadsplein

h. 123 en br. 79 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200