3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4623
Diverse kunst, 20e eeuw

[ds]

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60