3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Janus van Zeegen (1881-1966)
Winters landschap / Lente droom. Hierbij onbekende kunstenaar, tekening.
board, gesign. r.o., 30 x 135 cm. en tekening, beschadigd, gesign., 1946, 48 x 15 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50