3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)
maroufle, gesign. met initialen r.o., 41 x 27 cm.
Taxatie: € 80 - € 160
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60