3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4678
Anton Heijboer (1924-2005)

Haan

aquarel, gesign. 70 x 60 cm.

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90