3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4677
Wojtek Wilczyk (geb. 1961)

Siem, anowice sloiskie 27.01.2001

foto/zilverprint, verso gesign., 2001, 1/5, 35 x 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280