12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Catalogusnummer: 3170
Japan, collectie blauw-wit en Imari porselein, 19e-20e eeuw,

bestaande uit twee vazen, een tazza en een penselenpot, alle gedecoreerd met florale motieven (enkele kleine beschadigingen)

h. 13-23,5 cm

[4]

Japan, collection blue and white and Imari porcelain, 19th-20th century, decorated with flowers, comprising two vases, a tazza and a brush pot (some small damages)

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50