12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, grote Imari porseleinen baluster dekselpot, Edo periode (1603- 1868),
gedecoreerd met panelen met pioenen, prunus en chrysant (deksel met restauratie, verschillende haarlijnen)
Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar
Japan, large Imari porcelain baluster jar and cover, Edo period (1603-1868), decorated with panels of peony, prunus and chrysanthemum, provenance: Dutch private collection. Condition: the cover has an infilled chip of approx. 1.5 x 1 cm, a hairline and a forked hairline of max. approx. 15 cm long, the jar has a rim crack of approx. 20 cm long.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500