4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4985 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4936
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927)

'Twee blauwe flessen, een spijker en een bord'

doek, gesign. r.b., verso titel, 1994, 25 x 65 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200