4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4937
update-catalogue
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927)

'Stilleven met opengeslagen boek en mes'

doek, gesign. r.o., '03, 29 x 46 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden