4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4985 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4933
Dominique Offand (1869-?)

Haven van Saint-Raphaël

doek, gesign. r.o., 39 x 55 cm.

Taxatie: € 350 - € 450
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380