4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4985 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4932
Herman Heuff (1875-1945)

'Oude bomen bij de Molenberg, Zierikzee'

maroufle, gesign. r.o., 1929, 35 x 50 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280