4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4985 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4931
Herman Heuff (1875-1945)

Gezicht op een tuin met cactussen in een venster

doek, gesign. r.b., 47 x 35 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140