12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, bronzen bolvaas met vergulde sterren, gesigneerd Yokokura Kazan (1915-1984),
gedecoreerd met sterrenpatroon op een gevlakte grond, met originele houten doos (lichte slijtage)
Japan, bronze bulbous vase with gilt stars, signed Yokokura Kazan (1915-1984), decorated with a star pattern on a speckled ground, with original wood box. Condition: light surface wear.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320