12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, bruin gepatineerde bronzen vaas, midden 20e eeuw,
gemodelleerd met een band met vissen op de schouder, gesigneerd, in houten doos (lichte slijtage)
Japan, brown patinated bronze vase, mid 20th century, modelled with a band of fish at the shoulder, signed, in wood box. Condition: light surface wear.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160