4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4942
update-catalogue
Ewout de Kat (1904-1974)

Stilleven

doek, gesign. r.o., '42, 70 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden