4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4985 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4943
Ger Langeweg (1891-1970)

Dierfiguren tussen bomen

doek, gesign. r.o., 42 x 53 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300