16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2586
N. V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, schilder Sam Schellink, eierschaal porselein miniatuurvaas, jaarteken 1908.

Met decor van narcissen. Gemerkt en met schildersinitaal en jaarteken (restauratie aan onder- en bovenrand)

h. 9 cm.

Taxatie: € 160 - € 200
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500