16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2585
Homme de Vries (1878-1964), gedreven en gehamerd rood koperen schaal, 1944.

Uitgevoerd in de stijl van Jan Eisenloeffel met opengewerkte rand waarin acht cabouchon geslepen turkooisen. Gesigneerd met monogram en annotatie 'ik ben in den slag geweest, Arnhem 1944'. Geheel staande op acht poten. Homme de Vries is leerling edelsmid geweest bij Jan Eisenloeffel.

diam. 17 cm, h. 5 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250