1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4907
Jan Franken (1878-1959)
Bloemen in een gemberpot
schimmel op papier
pastel
22 x 28 cm.
gesigneerd l.o.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50