1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99844992
Catalogusnummer: 4906
Romain Steppe (1895-1927)

Boten op zee

board

24 x 31 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140