6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 4000-4052 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4039
Frankrijk, trumeau-spiegel in groen en verguld gelakt houten lijst, vroeg 19e eeuw,

met halfronde kolommen. In de kap een halfronde spiegel

h. 66 en br. 40 cm

Taxatie: € 180 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180