13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3250-3498 - Aziatica - (China en Zuid-Oost Azie)
Catalogusnummer: 3445
China, groen stenen snuifflesje, 20e eeuw,

mogelijk malachiet, met ingekerfde en vergulde decoratie van elegante dames en inscripties, jadeite stopper

h. 9 cm

China, green stone snuff bottle, 20th century, possibly malachite, with incised and gilt decoration of elegant ladies and inscriptions, jadeite stopper. Condition: possibly stained.

Taxatie: € 100 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180