3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4665
Leonor Fini (1907-1996)

Twee figuren

inkt en gouache, ongesigneerd?, 39 x 26 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500