3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4666
Theo Swagemakers (1898-1994)

Stilleven met vis

board, gesign. m.o., 42 x 50 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180