3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4667
Albert Muis (1914-1988)

Tuin te Argeles sur Mer

olieverf op papier, gesign. verso, 52 x 63 cm.

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100