3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4668
Ernst Voss (geb. 1961)

Prinseneiland, Amsterdam

doek, niet ingelijst, verso gesign., 1997, 70 x 100 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140