3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4669
Ernst Voss (geb. 1961)

Terras van café d'Alderliefste, Bergen

doek, niet ingelijst, gesign. l.b., 2001, 60 x 40 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100