3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4670
Theo Daamen (geb. 1939)

'De auditie'

board, gesign., 2007, verso titel, 55 x 80 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220