17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1158
Hindelopen, polychroom beschilderde en gestoken houten schooltas, 18e eeuw.

UItgevoerd met voorstelling van duif op de schuif, de achterzijde met schildering van figuren.

h. 42 cm, b. 23 cm

Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340