17e zitting - Woensdag 18 mei 10.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1157
Hindelopen, polychroom beschilderde en gestoken prikslee. Anno 1715.

Met florale beschilderingen en gestoken achterplank met voorstelling van figuur met hoorn des overvloeds en oorlogsartibuten. De onderzijde beschilderd met sterren.

l. 97 cm

Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200