3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4676
update-catalogue
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (geb. 1937)

Gezicht op het Scheepvaartmuseum

houtskool, gesign. r.o., '84, 30 x 45 cm.

[1]

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90

outbid-warning
Overboden