13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3250-3498 - Aziatica - (China en Zuid-Oost Azie)
Catalogusnummer: 3448
China, twee Yixing aardewerken trekpotjes, 20e eeuw,

een in de vorm van een lotus, de ander in glad model, gesigneerd met zevenkarakter merk (zeer kleine chipjes)

h. 5-6,5 cm

China, two Yixing earthenware teapots and covers, 20th century, one in the shape of a lotus, the other of plain shape, signed with seven-character mark. Condition: the lotus teapot with minor nicks to rims and base.

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200