1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 562
Zes couverts, Rotterdam, 18e eeuw,

steel met richel en rond model met kam en achterzijde met gestileerd blad motief, mt. mogelijk Reynier van Meyere Rotterdam, 1736 en drie met jaarletter 1748, provinciale leeuw, herstellingen

725 gr.

[12]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480