1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 561
Twaalf dessert couverts Leiden, 18e eeuw,

steel versierd met gearceerd motief, mt. Willem van de Goorberg 1779-1811 Leiden jaarletters Z en vier met jaarletter E, met cassette

971 gr.

[25]

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700