1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 537
Engeland, bierpul,

conische model met c-vormig oor, Londen, meesterteken en jaarletter onduidelijk (verpoetst)

h 11,5 br ca.12 cm. 260 gr.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140