1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 538
Brillenkoker, kurkentrekker en naald, 19e eeuw,

geribd ovale vorm met scharnierende deksel mt. D. Pelt Schoonhoven 1848, 2e gehalte, naald versierd en mt. GA, niet geïdentificeerd, kurkentrekker beschadigd. Hierbij cachet met parelmoer

12,7 x 4,5 cm, 7,8 x 5 cm, 6,2 x 2 cm, l 6 cm, bruto 89,6 gr.

[4]

Taxatie: € 150 - € 180
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100