Catalogusnummer: 4892
Pieter Apol (1915-1957)

Gezicht op het Rokin, Amsterdam. Pieter Apol was een leerling van Jan Sluijters Jr.

doek, niet ingelijst, enkele kleine beschdigingen, gesign. r.o., 85 x 95 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000