3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4557
update-catalogue
Abraham Samuel Smalt (1852-1930)

Tuin met poort, palmen en bloempotten

doek, 55 x 50 cm., herkomst: D.A. Hoogendijk

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200

outbid-warning
Overboden