3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4625
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)

Boerenerf

maroufle, gesign. met initialen r.o., 41 x 27 cm.

Taxatie: € 80 - € 160
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60