1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 8
14 kt. Gouden bootjesarmband, 19e eeuw.

Bezet met roosgeslepen granaten

bruto 15,2 gr., l. 19 cm

14 k. Gold Dutch bracelet, a so called 'bootjesarmband', 19th century. Mounted with rose cut garnets

Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320