1e zitting - Woensdag 2 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 8A
Friesland, gouden stift van een oorijzer, 19e eeuw.

Gedecoreerd met eikenblaadjes, bloemen en een rozet. Vermaakt tot broche (speld onedel, licht beschadigd)

bruto 7,4 gr.

Friesland, gold 'stift' of an 'oorijzer', 19th century. Decorated with oak leaves, flowers and a rosette. Made into a brooch (pin base, slightly damaged)

Taxatie: € 240 - € 280
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240