Catalogusnummer: 2275
Koperen ovale tabaksdoos, 18e eeuw,

met fijn gegraveerde voorstelling van figuren in landschap met Fortuna en tekst: Zolang het fortuin er dient zal u geen vriend ontbreken - Als het fortuin eens keert dan is U vrient geweken. (met antieke restauraties)

12 x 9 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320