Catalogusnummer: 2276
Twee paeremessen met gestoken houten handvatten., 19e eeuw;

Een met gestoken handvat van leeuw op bal en de ander met zieltje met gestoken klompje, anno 1881. Hierbij berkenhouten snuifdoosje met voorstelling van figuren en ellemaat fragment gemerkt 1855 en ASPD.

l 24 - 26 cm

[4]

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200