5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4830
Willem Koekkoek (1839-1895)

Een drukke straat in een Hollandse stad

doek, gesign. r.o., 55 x 70 cm.

Taxatie: € 10.000 - € 20.000
Huidig bod: € 12.000
Hamerprijs: € 12.000

Hamerprijs: € 12.000