4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Mieke Hoogendorp (geb. 1932)
Bruggetje Amsterdam / Boerderij
tweemaal doek, gesign., 30 x 40 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120