4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw
Landschap in Drenthe met boerderijen
inkt en gewassen inkt, ongesign., herkomst: gift van een belangrijk verzamelaar aan de huidige eigenaar, 24 x 36 cm.
Taxatie: € 250 - € 400
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675