Catalogusnummer: 7706
Frankrijk, wit marmeren klokkenstel, 19e eeuw;

Bestaande uit brede kolompendule, uurwerk met slagwerk op bel, emaille cijferring en stel tweelichts kandelaars. Allen met vuurvergulde bronzen ornamenten. (slinger incompleet).

h. 47 cm, b. 30 cm, d. 16 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300